GALVENĀ    PAKALPOJUMI    PRODUKCIJA    GALERIJA    KONTAKTI   

    LV
    RU
    EN

"Rūpes par Jūsu komfortu"

          SIA "Astra Group" piedāvā profesionālus mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus pārtikas produktu rūpniecībai, medicīnas iestādēm, zemnieku saimniecībām un virtuvēm. Produkti ir pazīstami pateicoties kvalitātei, elastīgai cenai, savdabīgajam dizainam.

Foto Apraksts

Alba Des. Hloru saturošs dezinficējošs šķidrums

Piena kombinātos, pienotavas, alus darītavās un citos pārtikas rūpniecības uzņēmumos. Trauku dezinfekcijas. Slimnīcas un sabiedriskās vietās (pirtīs, frizētavās, stacijās), virsmu, iekārtu, dziļurbumos, veļas dezinfekcijas, hlorēšanai peldbaseinos. Lauksaimniecībā - dzīvnieku novietņu, slaukšanas iekārtu, piena trauku dezinfekcijai. Šo līdzekli var lietot kokvilnas un linu audumu balināšanai. Līdzeklis paredzēts dzeramā ūdens cauruļu, tvertņu un artēzisko aku dezinfekcijai.

Beko Des. Dezinfekcijas līdzeklis ar mazgājošam īpašībām bez smaržas

Virsmu mazgāšanai un dezinfekcijai: pārtīkas rūpniecībā un virtuvēs u.c. dārzeņu un sakņu glabātuvēs, slimnīcas, pansionātos, skolās, bērnudārzos, pirtīs, saunās, dušās, peldbaseinos, sporta zālēs un to ģērbtuvēs, olu dezinfekcijai, trauku dezinfekcijai.

Manusept. Roku dezinfekcijas līdzeklis

Veselības aprūpes iestādēs procedūru kabinetos, slimnīcu palātās utt. pārtikas pārstrādes rūpniecībā u.c., kur ir paaugstinātas roku higiēnas prasības. Manusept sastāvā esošo aktīvo vielu kombinācija nodrošina dezinficējošu efektu.

Mofix K. Neitrāls līdzeklis telpu tīrīšanai, trauku, stikla un plastmasas mazgāšanai ar rokam

Līdzekli izmanto trauku, stiklu un plastmasas mazgāšanai, kā arī vāji piesārņotu virsmu tīrīšanai, kur pieļaujama mitrā apstrāde. Efektīvs, neitrāls putojošs līdzeklis. Attīra virsmas no taukiem un olbaltumvielām. Apstrādājamā virsma netiek degradēta. Pēc apstrādes virsmas skalošana nav obligāta.

Laser. Šķidras ziepes

Šķidras ziepes roku, ķermeņa un matu mazgāšanai un kopšanai. Var izmantot dozēšanas ierīcēs, kā arī centralizētās dozēšanas sistēmās. Lieto neatšķaidītu uz ķermeņa vai uz švammītes, ierīvē un nomazgā ar ūdeni.

Scourer. Speciāla pasta nosēdumu tīrīšanai no keramikas, porcelāna un emaljētām virsmām

Neabrazīvs līdzeklis vannu, santehnikas, keramikas flīžu, metālisku un laminētu virsmu tīrīšanai ar rokām. Līdzeklis piemērots kurpju papēžu atstāto švīku un citu netīrumu noņemšanai no krāsotām, lakotām virsmām. Pasta efektīvi notīra neorganiskus nosēdumus, nebojājot tīrāmo virsmu. Nepieciešama tūlītēja noskalošana ar ūdeni.

Profesionāla
ķīmija

Vaktol GL 5L (koncentrāts), skābs tīrīšanas līdzeklis. Netīrumu un traipu tīrīšanai no flīzēm, nerūsējošiem metāliem santehnikas u.c. materiāliem

Vaktol GL Regina 5L/10L (koncentrāts), stiprs skābes līdzeklis netīrumu tīrīšanai, likvidē nogulsnes cauruļvados, iekārtās un no siltumpārvada tikla cauruļvadu virsmas.

Calo 5L/10L (koncentrāts), ūdens cirkulācijas sistēmu tīrīšanas līdzeklis un attīrīšanai no rūsas, kalcija.

Mofix K 5L/10L (koncentrāts), līdzeklis trauku, stiklu un plastmasas mazgāšanai ar rokam.

Scourer tīrīšanas pasta 5L (koncentrāts), speciāla pasta nosēdumu tīrīšanai no keramikas, porcelāna un emaljētām virsmām.

Floral 5L/10L (koncentrāts), universals tīrīšanas līdzeklis ar ziedu smaržu

Beco Des 5L (koncentrāts), dezinfēkcijas līdzeklis ar mazgājošam īpašībām bez smaržas

Alba Des 10L (koncentrāts), hloru saturošs dezinfecējošs šķidrums

Manusept 5L (koncentrāts), roku dezinfēkcijas līdzeklis

Movek GD70PL 5L/10L, (koncentrāts), mazgāšanas līdzeklis orgānisko netirumu likvidēšanai, ļoti taukainu un ieēdušas netīrumu likvidēšanai

Movek GD70 5L/10L (koncentrāts), speciāls intensīvi putojošs mazgāšanas līdzeklis naftas produktu, uzdegumu un piķa noņemšanai no dažādām virsmām

Smell Des 5L (koncentrāts), dezinfēkcijas līdzeklis smaku lividēšanai. Putojošs, bezkrāsains šķidrums iznīcina smaku mikrobus.

Master X 2.5L (koncentrāts), pasta roku tīrīšanai, noņem eļļas, vazelīna, kvēpu, tipogrāfijas krāsas, lakas un krāsas, sveču, līmes un citus grūti tīrāmus traipus.

Carmo 5L/10L (koncentrāts), paklāju mazgāšanas šampūns, mazg. ar rokam vai mazgāšanas automātos.

Movek H 10L (koncentrāts), skābi saturošs dezinfēkcijas un mazgāšanas līdzeklis, plastmasas taras tīrīšanai, izlietņu, tualetes podu un flizes mazgāšanai un dezinficēšanai.

Silva Des 5L (koncentrāts), dezinfēkcijas līdz. ar mazgājošām īpašībam, paredzēts medicīnas instrumentu mazgāšanai un dezinfēkcijai pirms aukstās vai karstās sterilizācijas.

Ihto Des 5L (koncentrāts), sārmains dezinficējošs mazgājošs līdzeklis, vispārējai ražošanas telpu mazgāšanai, kūpināšanas krāšņu un plastmasas taras tīrīšanai.

Halo 5L (koncentrāts), līdzeklis tīrīšanai un traipu likvidēšanai, uz stiklu un spoguļu virsmām neatstāj traipus. Nebojā lakotas un vaskotas virsmas.

Glasscleaner Extra 5L (gatavs lietošanai) universals stiklu tīrīšanas līdzeklis

De Wax, 10L stipri sārmains līdz. tīrīšanai un vaska noņemšanai ar rokām vai mehanizēti

Mowax 166, 10L vasks ar polimēru saturošiem komponentiem


Galvenā   |    Pakalpojumi   |    Produkcija   |    Galerija   |    Kontakti
Copyright © 2009         "Astra Group" SIA             info@astra-group.lv